BİZİ ARAYIN

Videolar
Banyo dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Banyodaki havayı değiştirmeden

önce hangi 

banyo dolapları modelleri

 stili uygulayacağınıza karar verebilirsiniz: Country, Modern, Classic veya Sport. Her stil farklı bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur. Örneğin country tarzı çiçekler ve soft renkler ön plana çıkarken, modern tarzlarda geometrik desenler ve pastel renkler tercih edilir. Öte yandan modern banyolarda banyo dekorasyonu sade renkler ve çeşitli mum ve kokular bulunur. Tarzınız 'klasik' ise , altın tonlu aksesuarlar, koyu, canlı renklerle birleştiğinde şık ve göz alıcı bir banyo dekoru oluşturuyor. Spor dekorasyon ise renk ve stilden çok pratikliği ön plana çıkaran bir dekorasyon tarzını tercih ediyor. Spotlar, gardıroplar ve kullanışlı armatürler spor dekorasyonlarında sıklıkla kullanılır. Ne yazık ki, buhar ve nem bir süre kullanımdan sonra banyo armatürlerini karartabilir. Kararmış veya modası geçmiş armatürler banyonuzda kötü bir izlenim bırakır. Banyo Dekorasyonunda Kullanılabilecek Ürünler

Küçük bir değişiklik gibi görünebilir ancak duş takımınızı, klozet başlığınızı, lavabonuzu ve duş musluğunuzu değiştirmek banyonuza hem yenilik hem de konfor katabilir. Banyonuzu yeniden dekore ederken sadece görünüşüne değil, estetiğine de dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda iç mekan kurulum sürecine de çok dikkat etmelisiniz. Banyo dekorunun birkaç hazırlık aşamasından oluştuğunu söyleyebiliriz. 

 

Duvarlar boyalı değilse dilediğiniz malzeme ile süsleyebilirsiniz. Zemin şapından sonra karolar değiştirilmelidir. Renkli havlu ve paspaslar banyonuza dinamizm katmak için birebir. Banyo takımınızı değiştirin, renkli bir çöp kutusu veya hasır çamaşır sepeti ile fark yaratın. Örme fiber kutuları ahşap dolaplara yerleştirebilir veya dekoratif amaçlı modern organizasyon kutularını kullanabilirsiniz. Banyonuzun modaya uygun görünmesini istiyorsanız, küçük bitkiler ve mumlar bir spa havası yaratmanıza yardımcı olabilir. 

 

Banyo Dekorasyonlarında Aynanın Önemi

Banyo aynası seçerken klasik banyo aynasının ötesine geçebilir. Çerçeveli, desenli ya da altın ayna modelini tercih edebilirsiniz. Aslında pratik bir fikir olarak başka bir alan için satın aldığınız aynayı banyonuzda kullanmayı düşünebilirsiniz. Etnik ve floral baskılarla banyonuzu sade tutmak için paspas yerine kilim de kullanabilirsiniz. Banyo dekorasyonu kategorisi çok yaygın bir alandır. Bu nedenle kullanıma deformasyon oluşmaması için dikkat etmek gerekir. 

 

  
531 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret70276